2017 Sonbahar-Kış Ayakkabı Çizme Bot Trendleri

2017 Sonbahar-Kış Ayakkabı,Bot Trendleri

Havalar git gide soğuyor.Soğuyan havalardan Kendimizi koruyabilmek için mevsime uygun giyinmek başta geliyor.Tabi ki de moda ve trendlerde önemli.Kendimizi soğuktan korurken aynı zamanda modayı takip etmek ve en önemlisi güzel görünmek zorundayız.Güzelliğimizi tamamlamanın bir parçası olan ayakkabılarda trendlere uyum sağlamak istiyorsanız, sonbahar ve kış modasına uygun ayakkabılar tercih etmeliyiz.

Bu sayfamızda sonbahar-kış sezonunda ki ayakkabı trendlerinden bahsetmek istiyoruz dilimiz döndüğünce…Kadınların vazgeçilmez tutkusudur ayakkabı.Dolabında her mevsime uygun çiftelerce ayakkabı bulundururlar.Her hava koşuluna göre ayakkabı yer alır dolaplarının raflarında.Ancak değişen trendler yeniden ayakkabı alma ihtiyacı doğurur.
Bu yılın Sonbahar-Kış trendlerine şöyle bir baktığımızda birden çok model karşımıza çıkmakta…Bu sene oldukça ön plana çıkan sivri burun ayakkabılar birçok kadının tercihi olacak gibi duruyor. Sivri burun ayakkabılar şık ve kadınsı görünümü ile dikkat çekiyor. Doktorlar sivri burun ayakkabıların ayak ağrısı yaptığını düşünüyor. Ancak alırken dikkat ederseniz hiçbir sorun yaşamadan ayakkabı modasına uymuş olursunuz. Sezon trendleri arasında sivri burun ayakkabılar en önde yer alıyor.
2017 Sonbahar/Kış ayakkabı modasının bir diğer seçeneği de büyük tokalı ayakkabılar. Büyük tokalı ayakkabıların üstünde metal parçalar bulunuyor. Bu parçalar ayakkabıya ayrı bir hava katıyor ve şık duruyor. Bu sebeple çoğu kadının tercihi büyük tokalı ayakkabılar olacaktır diye düşünüyoruz.
Sonbahar-kış sezonu trendlerinde süet ayakkabıların da ilgi gördüğünü söyleyelim. Özellikle bu seneki tasarımlarda bağcıklar dikkat çekiyor. Hemen hemen tüm modellerde bağcıklar kullanılmış ve renklendirilen bu bağcıklar ayakkabıya ayrı bir hava katıyor. Özellikle kahverengi ve bordo renkli süet ayakkabılar, sonbahar ve kışın giyeceğimiz kıyafetlerle güzel bir kombin oluşturabilir.